O NAS

O NASCentrum Detektywistyczne FOX świadczy usługi detektywistyczne w oparciu o zezwolenie wydane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz na podstawie licencji detektywa wydanej przez Komendę Główną Policji.

Naszymi pracownikami oraz współpracownikami są fachowcy z doświadczeniem w pracy w policji i innych jednostkach administracyjno-prawnych. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie, a każdą sprawę traktujemy z należytym profesjonalizmem oraz dyskrecją.

Zlecenia wykonujemy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt oraz siatkę zaufanych informatorów. Działamy przy tym w granicach prawa, aby dostarczone przez nas materiały i sprawozdania mogły zostać wykorzystane jako materiał dowodowy. Po zakończeniu każdej sprawy mogą Państwo liczyć na zeznania naszego detektywa w charakterze świadka.

Każdą sprawę prowadzimy tak, aby całkowicie chronić wszelkie informacje o Zleceniodawcy i przedmiocie sprawy, a spotkania z Klientem objęte są klauzulą tajemnicy służbowej. Wszelkie dane przetwarzane na nośnikach naszego biura wraz z zakończeniem umowy są bezpowrotnie usuwane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.